Nasze certyfikaty

 

Chwalimy się!!! A jest czym!

Pragniemy podzielić się z państwem Naszym osiągnięciem. Otrzymaliśmy Certyfikat wydany przez IPP oraz Instytut Opieki. Jednostka certyfikująca Instytutu Opieki i Wsparcia Domowego zaświadcza, że firma DIAMEDI dla zakresu zastosowania: "Opieka domowa / oddelegowanie opiekunek z Europy Wschodniej do Niemiec wdrożyła i stosuje system zarządzania jakością.

 

Certyfikat ten podkreśla nasze najwyższe standardy zatrudnienia. Niniejszy Certyfikat potwierdzony został przez BRIGHTON&WOOD – EUROPEJSCY PRAWNICY I DORADCY DS. ZATRUDNIENIA

Warto z nami współpracować! Od zawsze to powtarzamy!

 

 

 

Certyfikat jakości dla Diamedi 💎

Od długiego czasu współpracujemy z firmą HRILY , która obsługuje nas kompleksowo w zakresie zarządzania danymi opiekunek i klientów. Ostatnio otrzymaliśmy Certyfikat Jakości Agencji Opiekunek, który przyznawany jest za wysoki poziom optymalizacji pracy opiekunek!

 

Diamedi Opieka- Centrum zadowolonych opiekunek - ten certyfikat to kolejny dowód na to, że jesteśmy w tym dobrzy!

Dołącz do nas!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
facebook