Opinie

Anna U.

Diamedi, to solidna i godna zaufania firma. Koordynatorki zawsz są pomocne i miłe. Polecam firmę jako opiekunka. Jestem zadowolona ze współpracy.

Anna U.


Elżbieta F.

Firmę Diamedi wyszukałam w Internecie. Zadzwoniłam na numer kontaktowy i rozmawiałam z Panią Moniką, która obecnie jest moją koordynatorką. W taki sposób zostałam opiekunką firmy Diamedi. Panie w biurze są zawsze pomocne i spełniają moje prośby :). Wynagrodzenie zawsze jest na czas, za przejście z innej firmy, otrzymałam 'nagrodę'. Zlecenia zgodnie z opisem w pięknych miejscowościach nad Jeziorem Bodeńskim.

Elżbieta F.


Elżbieta R.

Diamedi to firma solidna, godna polecenia. Dokumenty załatwiane szybko i sprawnie. Troszczą się o współpracowników.

Elżbieta R.


Danuta A.

Bardzo polecam firmę Diamedi w Raciborzu, współpracuję z nimi od 13 lat. Wynagrodzenia zawsze na czas, zlecenia zgodne z opisem. Panie koordynatorki zawsze miłe i dostępne dla opiekunek. Firma naprawdę godna polecenia i godna zaufania.

Danuta A.


Danuta K.

Jestem zadowolona, że współpracuję z firmą Diamedi. Polecam, miła i kompetentna obsługa informująca i załatwiająca wszystkie sprawy. Moja ocena to piątka z plusem.

Danuta K.


Irena

Z Firmą Diamedi jesteś w dobrych rękach. Duży wybór ofert w pięknych okolicach na południu Niemiec. Atrakcyjne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie w terminie. Profesjonalne, serdeczne, chętne do współpracy koordynatorki. Gorąco polecam.

Irena


Łucja

Warto rozpocząć współpracę z Firmą Diamedi - to oddani pracownicy, oferty pracy dopasowane do możliwości i umiejętności opiekunek. Wynagrodzenie i inne bonusy znajdą się na koncie zgodnie z zawartą umową. polecam i życzę owocnej współpracy, każdej chętnej osobie, która chce się sprawdzić w tego rodzaju pracy. Życzę powodzenia.

Łucja


Elżbieta

Moją współpracę z firmą Diamedi rozpoczęłam w roku 2022, z której jestem jak najbardziej zadowolona. Mam zapewnione wszystkie świadczenia, również pomoc koordynatorów w każdej sytuacji oraz rzetelną obsługę. Z przyjemnością mogę polecić Firmę Diamedi wszystkim osobom szukającym bezpiecznej i bezproblemowej pracy w opiece nad osobami starszymi.

Elżbieta


Yana

Dzień dobry, jestem Ukrainką z polskimi korzeniami. Moja mama jest Polką a cała jej rodzina to Polacy czystej krwi. Mieszkam w Kijowie a droga do Polski jest długa i niebezpieczna bo mamy straszliwą wojnę i w każdej chwili może przylecieć dron shahid albo rakieta albo mina. Z firmą Diamedi współpracuję niecały rok, pensja jest dobra, płacą na czas, nie ma sytuacji konfliktowych z firmą. Tylko bieżące sprawy, które można rozwiązać przez telefon. Pracując w Diamedi jestem u trzeciej rodziny. W pierwszej mój dziadek trafił do domu starców, w drugiej zmarł mój podopieczny a to już trzecia rodzina. Miałam szczęście, że rodziny były odpowiednie, nie chciwe a przyjazne. Pacjent w pierwszej rodzinie był przykuty do łóżka, wykonywałam wszystkie niezbędne czynności.

Yana


Grzegorz

Z firmą Diamedi współpracuję od 3 lat. Wcześniej opiekowałem się moją chorą matką to był impuls aby zaopiekować się seniorami w Niemczech. To również moje powołanie. Znam bardzo dobrze język niemiecki i hiszpański, nie mam problemu z komunikacją. Mając wieloletnie doświadczenie zmagam się na zleceniach z różnymi chorobami i podopiecznymi. Zawsze mogę liczyć na pomoc i wsparcie ze strony koordynatorek. Firmę podziwiam za miły i profesjonaley stosunek wobec klienta.

Grzegorz


Róża

Firmę Diamedi poleciła mi dobra znajoma, pracuję już od ponad roku. Obsługa profesjonalna, pieniądze na czas. Nie muszę martwić się o przejazdy. Polecam osobom niezdecydowanym.

Róża


Jadwiga

Z firmą Diamedi, współpracuję od 6 miesięcy. Firmę znalazłam przez telefon. Miła obsługa, panie też bardzo miłe. Dbają o kontakt z opiekunką przebywającą za granicą. Przejazdy bardzo dobrze zorganizowane. Wynagrodzenie wypłacane na czas zgodnie ze stawką w umowie. Stawki na 10 gwiazdek - 8. Praca dobra dla osób na emeryturze.

Jadwiga


Maria

Kilka lat pracuję jako opiekunka z firmą Diamedi i mogę śmiało powiedzieć, że jak dotychczas nie zawiodłam się. Mój niemiecki jest komunikatywny, zawsze 'sztele' są tak dobrane, że nie stanowi to problemu. Wypłata zawsze przed umówionym terminem. Praca i podopieczni, zgodnie z opisem, jeżeli jednak 'wyskoczy' jakiś problem, zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie pań koordynatorek zarówno po stronie polskiej jak i niemieckiej.

Maria


Karina

Pracuje w firmie Diamedi w zasadzie krótko ale jak mówi stare powiedzenie : ' Najważniejsze pierwsze wrażenie ...... ' A ono właśnie było dobre, zarówno w firmie jak i podczas pierwszego wyjazdu. Najpierw profesjonalna obsługa, miłe Panie w biurze a potem spotkanie z serdeczną rodzina i taką samą podopieczną. Praca opiekunki, wsparcie dla człowieka starszego lub schorowanego to poczucie ze to wykonuje się coś co ma sensu i wartość. To relacja z człowiekiem i więź z nim. Po latach wykonywania zupełnie czegoś innego, odkryłam to, czego do tej pory w mojej pracy i nie było. Cieszę się, że mogę pomagać, że ktoś docenia mój trud, że robię coś wyjątkowego. Jeśli widzi lub słyszy się wdzięczność drugiego człowieka to nie ma lepszego wynagrodzenia. Dodatkowym atutem jest miejsce pracy. Jezioro Bodeńskie i jego okolice, to jedne z piękniejszych miejsc w Europie. Piękne miasta, urokliwe wioski, góry, winnice, wody termalne ...... Wolny dzień jest czasem na poznanie jego jego okolic i naładowanie akumulatorów na kolejne dni. Moją pracę zamierzam kontynuować a firmę jak najbardziej polecam.

Karina


Krzysztof

Po przejściu na emeryturę postanowiłem zagospodarować wolny czas. Po uzyskaniu kwalifikacji opiekuna medycznego rozpoczęła się moja współpraca z firmą Diamedi. Najpierw w agencji w Raciborzu a teraz w Rybnickiej. Spotkałem się tu z naprawdę fachową kadrą . Dlatego też pomimo propozycji z innych biur rekrutacyjnych , pozostaje pracownikiem tej firmy. Odpowiada mi tutaj profesjonalizm ,elastyczność i empatia , a tego przecież szukamy. Osobiście polecam tą firmę .

Krzysztof


Elżbieta

Z firmą tą jestem już związana od kilku lat. Wszystkie wyjazdy do pracy jak i powroty do Polski były zawsze dobrze zorganizowane. Oferowane prace były szczegółowo opisywane, co bardzo ułatwiało mi podjęcie decyzji. Ponadto, panie pracujące w biurze zawsze miłe, uśmiechnięte i bardzo pomocne. Firma godna polecenia.

Elżbieta


Gizela

Z biurem Diamedi Opieka LTD pracuję już kilka lat . Propozycje, pracy są bardzo dobrze przygotowane i pracownicy biura, czuwają nad sprawnym przebiegiem pracy. Praca opiekunki osób starszych jest bardzo odpowiedzialna ale dostarcza dużej satysfakcji, jeśli seniorzy czują się z nami dobrze i oczekują dalszej współpracy, Znajomość języka na każdym poziomie jest bardzo przydatna. Polecam tę, pracę każdemu, kto lubi seniorów i nie boi wyzwań

Gizela


Edyta

Firmę Diamedi znalazłam w Internecie, nawiązaliśmy współpracę na początku tego roku i do tej pory współpracuje z firmą Diamedi. Jestem zadowolona ze współpracy.

Edyta


Agnieszka

Firma Diamedi jest uczciwą firmą, estetyczne warunki pracy, kompromis i zdyscyplinowanie. Co jest wyszczególnione w umowie jest zrealizowane

Agnieszka


Renata

Pracuję z firmą Diamedi od 2018 r. jestem zadowolona ze swojego wyboru bo wszystko odbywa się bezproblemowo. Wynagrodzenie jest na czas wypłacane. Dowóz i przywóz na wskazany adres. Jest godna polecenia.

Renata


Ryszard

Z firmą Diamedi współpracuję od grudnia 2015 roku. Współpraca przebiega bezkonfliktowo. Nie mam zastrzeżeń do wysokości zarobków. Od 2016 do 2022 pracowałem również dla PCK w Raciborzu. W marcu 2022 wróciłem do Diamedi. Nadal współpraca przebiega w miłej atmosferze a wynagrodzenia wpływają na konto bez opóźnień. Mogę polecić firmę Diamedi jako solidną i rzetelną wobec opiekunów i podopiecznych.

Ryszard


Kornelia

W firmie Diamedi Opieka LTD, pracuję od 4 lat. Firma wypłacalna i uczciwa. Mam taką wypłatę jak w umowie i o czasie. pracownicy w biurze kompetentni i mili. Dbają o pracowników. Rozwiązują napotkane problemy w pracy. jestem zadowolona.

Kornelia


Jolanta

Bardzo solidna, firma zawsze służy pomocą przemiłe panie tu pracują aż z chęcią się do nich dzwoni

Jolanta


Jola

W Firmie pracuje mi się bardzo dobrze oby było tak dalej. Polecam wszystkim opiekunkom Firmę Diamedi

Jola


Karina

Osobiście polecam wszystkim DIAMEDI. Dobra zapłata, kasa na koncie często przed terminem, współpraca z biurem bez zarzutu, telefon awaryjny nie pozostaje bez odzewu. Nie ma co kwiczeć. Kto ma chęci do pracy nie będzie żałować.

Karina


Beata

Z Firmą 'Diamedi' wyjeżdżam od kilku miesięcy i planuję nadal utrzymać współpracę. Jestem zadowolona z kontaktu z firmą, zlecenia odpowiadają rzeczywistości. Pieniądze wpływają zawsze o czasie i w ustalonej kwocie. Mogę polecić firmę 'Diamedi' nowym opiekunkom

Beata


Halina

Z firmą Diamedi współpracuję od około roku. poleciła mi ją koleżanka, która również pracuje jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą ponieważ wszystkie sprawy są załatwiane profesjonalnie i zawsze na czas. Cenię sobie miłą obsługę pań zatrudnionych w firmie Diamedi, na które zawsze można liczyć. Chętnie służą pomocą w trudnych sprawach lub poradą. Praca ta daje mi dużo satysfakcji, możliwości poznawania nowych ludzi, którym mogę służyć pomocą oraz nauki i znajomości języka niemieckiego.

Halina


Jolanta

W firmie pracuję już 10 lat. Panie zawsze są uprzejme i miłe. Doradzą i służą pomocą. Profesjonalna obsługa. Jestem bardzo zadowolona, ze pracuję w tej firmie. Bardzo polecam.

Jolanta


Krystyna

Do firmy Diamedi trafiłam dzięki znajomej, która tam pracuje. Ta Pani ma dar przekonywania i tym sposobem, współpracuję z firmą już czwarty rok. Atmosfera w biurze jest świetna ponieważ Panie doradzą, wytłumaczą. Z zawodu jestem pielęgniarką na emeryturze i szybko nawiązuję kontakt z podopiecznymi. Jeżdżę w piękne okolice Jeziora Bodeńskiego i cóż chcieć więcej ! Oby współpraca dalej się dobrze układała, tego sobie i firmie życzę.

Krystyna


Wioletta

Zdecydowałam się na zmiany. Po 20 latach pracy w ZUS postanowiłam, że odchodzę. Potrzebowałam pracy, która pozwoliłaby mi na rozwijanie pasji fotograficznej. I taką znalazłam. Opiekuję się seniorką, która docenia moją pomoc i towarzystwo. Jednocześnie planuję kolejne warsztaty fotograficzne, które rozwiną mój potencjał i wzbogacą portfolio. W okolicach jeziora Bodeńskiego zwiedziłam ciekawe miejsca, które uwieczniłam na moich zdjęciach. Polecam współpracę z firmą Diamedi.

Wioletta


Gabriela

Z firmą Diamedi współpracuję już od 4 lat. Pracowałam u trzech różnych podopiecznych. Polecam pracę opiekunki osób starszych w Niemczech a w szczególności z Firmą Diamedi. Ta praca oprócz satysfakcji z niesienia innym pomocy daje mi lepsze możliwości finansowe niż praca w kraju.

Gabriela


Beata

Pracowałam za granicą w różnych, innych miejscach. Później przeszłam do firmy Diamedi gdzie jestem już piąty rok. W każdej chwili mogę podejść do biura i zostanę obsłużona.

Beata


Teresa

Z zawodu jestem pedagogiem. Obecnie jestem na emeryturze i odczułam potrzebę bycia z innym człowiekiem co zapewniła mi profesjonalna firma Diamedi. Walorem tej firmy jest dobra organizacja i poprawne załatwianie formalności. Dzięki tej firmie zauważyłam, że opieka nad człowiekiem wyzwala wiele empatii. W moim przypadku pogłębiam również wiedzę z języka niemieckiego.

Teresa


Tomasz

Serdecznie zachęcam do pracy w firmie Diamedi w Raciborzu. Osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firma. Firma dba o wszystkie sprawy i na czas wszystko jest załatwione. W firmie pracuję od niedawna, jakieś doświadczenia zdobyłem opiekując się rodzicami w podeszłym wieku. Praca ta, oprócz satysfakcji i niesienia pomocy innym ludziom, daje mi poczucie bezpieczeństwa jeśli chodzi o sprawy finansowe. Dzięki pracy za granicą można poznać ciekawych ludzi oraz ciekawe miejsca i kulturę innego narodu. Zachęcam wszystkich do współpracy z firmą Diamedi .

Tomasz


Adela

Firma Diamedi jest uczciwą firmą a pracownicy służą zawsze pomocą oraz dobrą radą. Są uprzejmemi miłe. Jestem bardzo zadowolona. Wcześniej pracowałam jako ekspedientka ale zarobki były niskie więc pojechałam z Diamedi do opieki. Z firmą współpracuję już 8 lat. Ta praca oprócz satysfakcji z niesienia pomocy innym ludziom, daje mi poczucie bezpieczeństwa jeżeli chodzi o sprawy finansowe. Uważam, że podjęłam słuszną decyzję i dobry wybór. Firmę Diamedi mogę z całym sercem polecić.

Adela


Marta

Mam 38 lat i przez ostatnie 15 lat mieszkałam i pracowałam w Anglii z czego byłam bardzo zadowolona. Pracowałam w różnych zawodach dla dużych korporacji na odpowiedzialnych stanowiskach ale nigdy wcześniej jako opiekunka. Postanowiłam to zmienić ... nie tylko zawód ale tez spróbować swoich sil w nowym kraju . Dodam ze mój język niemiecki jest słaby jako ze zawsze potrzebowałam tylko języka angielskiego w mojej pracy. Z natury jestem troskliwa i lubię opiekować się innymi, więc była to kariera, która zawsze mnie interesowała. Zapewnienie komuś lepszej jakości życia jest bardzo satysfakcjonujące. Jestem również przekonana, że nie ma takiego miejsca jak dom, a opieka domowa jest niezwykle pozytywną alternatywą dla domów opieki dla osób starszych. Styl życia w mieszkaniu mi odpowiada, ponieważ oznacza, że nie mam kosztów ogólnych i mogę oszczędzać na przyszłość. Uwielbiam też spędzać czas z osobami starszymi - rozmawiać z nimi, gotować dla nich i ogólnie czynić ich życie szczęśliwszym i wzbogaconym. Pracowałam dla par małżeńskich, gdzie często przynajmniej jeden z klientów cierpiał na demencję lub był słaby fizycznie i potrzebował pomocy w pielęgnacji i ubieraniu się. Ale to, co ich wszystkich łączyło, to potrzeba wsparcia i towarzystwa - coś, co uważam za bardzo satysfakcjonujące! Typowy tryb pracy opiekunki czy opiekuna mieszkającego na stałe to siedem dni w tygodniu z co najmniej dwiema godzinami wolnego każdego dnia. W zależności od potrzeb klienta, niektóre domy mają więcej przestojów w ciągu dnia niż inne, a wieczorami jest zwykle trochę wolnego czasu. Każde zlecenia trwa minimum 2 miesiące z możliwością przedłużenia. Istnieje możliwość skorzystania z wolnego czasu na naukę lub podróżowania pomiędzy zleceniami co daje mi większe możliwości planowania mojego czasu niż w przypadku pracy gdzie mam tylko ograniczony czas urlopu. W tej pracy sama mogę zdecydować ile czasu przeznaczam na prace i kiedy, a ile i kiedy na odpoczynek, naukę czy podróże. Najbardziej satysfakcjonujące jest dla mnie to, że moja praca naprawdę zmienia życie ludzi. W tej pracy pomagam ludziom osiągnąć ich niezależność i zachować godność. Mogę także przynosić radość, dobre towarzystwo i rozmowę osobie samotnej lub odizolowanej, a jednocześnie poznawać ciekawych ludzi z fascynującymi historiami z życia. Czasami praca może być intensywna i wymagająca, zwłaszcza jeśli klient ma zaawansowaną demencję lub problemy z poruszaniem się. Czasami można poczuć się odizolowanym od przyjaciół i rodziny, dlatego tak ważne jest, aby maksymalnie wykorzystać zaplanowany czas wolny. Wyzwaniem może być również ciągłe zachowywanie cierpliwości, zrozumienia i współczucia. Ale pomimo wyzwań mam dużo motywacji do kontynuowania, kiedy widzę różnicę, jaką zrobiłam w życiu ludzi. Powiedziałbym, że najważniejszymi atrybutami opiekunki czy opiekuna są cierpliwość, życzliwość, pozytywne nastawienie, zdrowy rozsądek i tolerancja. Praca ta wymaga również współczucia, empatii, poświęcenia i nieoceniającej postawy. Przekonałam się również, że przy wielu klientach dobrze jest być dobrym kucharzem domowym! ❤❤❤❤❤❤❤❤

Marta


Danuta

Moja przygoda bycia opiekunką rozpoczęła się z chwilą przejścia na emeryturę. Była to szybka acz przemyślana decyzja. 40 lat pracowałam w Służbie Zdrowia w Przyszpitalnej Poradni Rodzinnej. Praca z ludźmi zawsze mnie satysfakcjonowała. Przez cztery lata opiekowałam się mamą chorą na raka co spowodowało u niej depresję. Koleżanka która już pracowała poleciła mnie koordynatorce w firmie Diamedi. Wyjechałam na pierwsze zlecenie prawie dwa lata temu i to był strzał w dziesiątkę. Już po pierwszym miesiącu wiedziałam, że będzie to moje zajęcie na dalsze lata. Jestem osobą wrażliwą i opiekuńczą . Od pierwszej chwili pracuję u tej samej podopiecznej. Jestem zadowolona z pracy i z firmy Diamedi. W każdym przypadku mogę liczyć na pomoc. Współpraca z Paniami koordynatorkami jest czystą przyjemnością. Polecam tą firmę osobą zainteresowanych.

Danuta


Agnieszka

Zanim podjęłam pracę w Diamedi, pracowałam w handlu. W 2013 roku problemy zdrowotne mojej mamy, zmusiły mnie do tego, że zajęłam się nią rezygnując z dotychczasowej pracy zawodowej. Opieka nad mamą nie trwała długo - kilka miesięcy - odeszła. Ja zostałam bez pracy i z innymi problemami życiowymi. Koleżanka namówiła mnie na spotkanie z pracownicą firmy Diamedi i tak zaczęła się moja przygoda z opieką osób starszych w Niemczech. Jeżdżę od 2014 roku i jestem zadowolona, głównie z tego, że pomagam innym, słabszym ludziom a sama mam poczucie bezpieczeństwa finansowego. Dzisiaj po paru latach pracy uważam, podjęłam słuszną decyzję. To był bardzo dobry ruch z mojej strony, że posłuchałam mojej koleżanki i zdecydowałam się na rozmowę w biurze Diamedi.

Agnieszka


Róża

Zawodów mam kilka: księgowa, kreślarz, masażystka, kosmetyczka, opiekun nad dziećmi i starszymi osobami. Zdecydowałam się z Diamedi na współpracę jako opiekunka osób starszych w Niemczech bo czuję się w tym zawodzie dobrze, daje mi satysfakcję i mogę dorabiać do niskiej emerytury.

Róża


Beata

Z zawodu jestem higienistką szpitalną i zawsze chciałam pomagać innym. Niestety życie napisało inny scenariusz, większość swojego życia zawodowego poświęciłam w handlu ale nie czułam się w tej roli spełniona. Gdy tylko usłyszałam o firmie Diamedi, postanowiłam zmienić coś w swoim życiu. Z Diamedi współpracuję już 2 lata. Praca daje mi poczucie bezpieczeństwa jeżeli chodzi o sprawy finansowe a także komfort psychiczny bo wiem, że w każdej sytuacji otrzymam pomoc i wiem, że nie jestem sama. Diamedi daje mi szansę niesienia pomocy innym oraz szczęścia, bo rodzimy się nie dla siebie ale dla potrzeb drugiego człowieka. W obecnej chwili czuję się spełniona, każdy dzień przynosi radość widząc pomimo chorób i bólu uśmiech i radość mojego podopiecznego. Szczerze polecam współpracę z firmą Diamedi

Beata


Ilona

Z wykształcenia jestem nauczycielką. Od 16 lat, na co dzień pracuję z dziećmi i młodzieżą. Od dwóch lat współpracuję z firmą Diamedi. O podjęciu dodatkowej pracy zdecydowała chęć niesienia pomocy osobom starszym i schorowanym. Dodatkowo jest to bardzo dobra okazja doskonalenia swoich umiejętności językowych jak i również poreperowania domowego budżetu. W pracy liczy się dla mnie bezpośredni kontakt z podopiecznym. Istotna jest obecność drugiego człowieka, empatia i rozmowa w przezwyciężaniu trudności dnia codziennego. Firmę Diamedi polecam za profesjonalizm, rzetelność oraz indywidualne podejście do każdej osoby, ubiegającej się o pracę w opiece w Niemczech. Już dziś mogę powiedzieć, iż była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu.

Ilona


Jadwiga

Nazywam się Jadwiga, z wykształcenia jestem ekonomistką. Długo pracowałam w swoim zawodzie w firmie'Fabud'. Prowadziłam też z mężem firmę - żaluzje, rolety, okna. Potem zaczęłam współpracę z Waszą firmą i tak już 7 lat trwa ta współpraca. Lubię tę pracę, poznaję nowych ludzi, którym lubię pomagać. Poznaję także ich kraj. Jestem też bardzo zadowolona jeśli chodzi o sprawy finansowe.

Jadwiga


Oliwia

Wraz z zakończeniem roku szkolnego 2019/2020 i zdaniem egzaminu maturalnego, podjęłam decyzję o rozpoczęciu współpracy z firmą Diamedi. Praca, którą zaoferowała mi wyżej wymieniona firma ma charakter niesienia pomocy i opieki nad starszymi osobami. Biorąc pod uwagę kierunek studiów, na który aplikuję - medycyna, poza możliwością legalnej i w pełni udokumentowanej pracy, zarobionych pieniędzy na wydatki związane z życiem studenta, zdobyciem również ciekawych doświadczeń, które jest wartością dodaną. Firma Diamedi stale sprawdza czy rodzina, u której przebywam wywiązuje się z wszystkich punktów umowy co dodatkowo daje mi poczucie bezpieczeństwa. Szczerze polecam współpracę z firmą Diamedi i jej wyjątkowy personel. Na zakończenie dodam jeszcze, że firma załatwiła mi wyjazd w bardzo szybkim i wygodnym dla mnie terminie, dbając jednocześnie o rzetelną selekcję warunków pracy.

Oliwia


Danuta

Na emeryturze jestem już od 2 lat. Mimo swojego wieku , wciąż mam dużo siły i energii do pracy. Praca jako opiekunka osób starszych w Niemczech okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Przede wszystkim daje mi ona dużo satysfakcji z możliwością pomocy moim podopiecznym. Co więcej, jest to praca przyszłościowa, która daje również możliwości ciągłego rozwoju zawodowego a dzięki godnemu wynagrodzeniu , nadal realizuje swoje cele i marzenia.

Danuta


Bogusław

Z firmą Diamedi rozpocząłem współpracę w marcu 2020 roku, po przejściu z innej firmy o tym samym profilu. Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Poprzednio pracowałem w branży handlowej, która to nie dawała mi pełnej satysfakcji. Około półtora roku temu postanowiłem spróbować sił w branży opiekuńczej i uważam, że był to dobry krok.

Bogusław


Barbara

Po 30 latach jako pracownik umysłowy w wieku 55 lat przeszłam na emeryturę. Jestem osobą aktywną i ruchliwą. Nie lubię siedzieć w miejscu. Zdecydowałam się na pracę jako opiekunka osób starszych. Koleżanka poleciła mi Diamedi a posiadając już doświadczenie w opiece nad chorymi rodzicami , postanowiłam spróbować. Dodatkowe pieniądze, które zarabiam, pozwalają mi na lepsze życie na emeryturze.

Barbara


Małgorzata

Przez 30 lat pracowałam jako kasjer w zakładach komunalnych. Po zlikwidowaniu stanowiska kasjera zdecydowałam zmienić pracę. Przez parę miesięcy szkoliłam się, przeszłam kurs j. niemieckiego i kilka innych jako opiekun przy osobie chorej i niepełnosprawnej. Po paru miesiącach opieki zmieniłam firmę na Diamedi. Jestem bardzo zadowolona, firma jest uczciwa i rzetelna. Panie zawsze odbierają telefony , piszą sms, doradzają, są grzeczne dla nas - opiekunek, dobrze się dogaduję z paniami w różnych sprawach - dziękuję !

Małgorzata


Stanisława

W roku 2017 pojechałam z Diamedi pierwszy raz do Niemiec jako opiekunka osób starszych, z którą współpracuję do dnia dzisiejszego. Praca ta oprócz satysfakcji z niesienia pomocy innym ludziom daje mi poczucie bezpieczeństwa finansowego. Pracownicy są mili, kompetentni, zawsze służący pomocą i radą.

Stanisława


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
facebook