Dla pracowników

Bądź z nami w 2021 roku

Bądź z nami w 2021 roku

Lojalność się opłaca
Informacje i porady

Informacje i porady

Informacje i porady dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech  
Polecaj i korzystaj!

Polecaj i korzystaj!

Poznaj korzyści polecania, dowiedz się jak możesz dodatkowo zyskać 800 zł !!!
Od 09.11, obowiązuje cyfrowa deklaracja wyjazdu do Niemiec

Od 09.11, obowiązuje cyfrowa deklaracja wyjazdu do Niemiec

Od niedzieli osoby wjeżdżające do Niemiec z Polski są zobowiązane do wypełnienia elektronicznej karty, która przekazywana jest sanepidom w Niemczech. Cyfrowa deklaracja wyjazdu.      
Koronawirus w Niemczech - oto jakie obostrzenia obowiązują od poniedziałku 02.11!

Koronawirus w Niemczech - oto jakie obostrzenia obowiązują od poniedziałku 02.11!

W związku z trwającą pandemią Koronawirusa, od poniedziałku 02.11 zaczną w Niemczech obowiązywać daleko idące ograniczenia w życiu publicznym, już po raz drugi w tym roku. Kanclerz Angela Merkel oraz premierzy poszczególnych krajów związkowych chcą w ten sposób uporać się z coraz wyższymi wskaźnikami nowych zakażeń.
Informacja dot. rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 w Niemczech

Informacja dot. rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 w Niemczech

WAŻNE! Szczegóły obostrzeń w życiu publicznym i wprowadzonych ograniczeń różnią się w zależności od kraju związkowego. Ponadto, mogą one się różnić dodatkowo na poziomie lokalnym.  
Premia świąteczno - noworoczna.

Premia świąteczno - noworoczna.

Wyjedź z nami i pracuj w Święta a otrzymasz od nas gwarantowaną premię nawet 150 Euro.
dyrektywy o delegowaniu pracowników w ramach świadczenia usług

dyrektywy o delegowaniu pracowników w ramach świadczenia usług

Od 30 lipca 2020r. na terenie całej Unii Europejskiej zaczęła obowiązywać rewizja dyrektywy o delegowaniu pracowników w ramach świadczenia usług. Nowelizacja zastępuje obowiązek wypłaty „minimalnej stawki płacy” pojęciem „wynagrodzenia” w państwie przyjmującym. Przy czym pojęcie wynagrodzenia...
Dbajmy o siebie - kluczowe zasady bezpieczeństwa

Dbajmy o siebie - kluczowe zasady bezpieczeństwa

Stan na 20.07.2020 roku
Przedsiębiorstwo Godne Zaufania

Przedsiębiorstwo Godne Zaufania

Z dumą i radością informujemy, iż nasza Firma została zgłoszona do programu Przedsiębiorca Godny Zaufania Po weryfikacji przez Instytut Badań Konsumenckich otrzymaliśmy stosowny Certyfikat. Jednocześnie chcielibyśmy Państwu podziękować bo bez Państwa pomocy byśmy nie otrzymali  takiego podsumowania...

Praca dla opiekunek za granicą - agencja pracy DIAMEDI

Firma Diamedi zajmuje się doborem doświadczonych oraz kompetentnych opiekunek osób starszych na terenie Niemiec. Zauważyć można, że jest coraz więcej ofert pracy dla opiekunek w Niemczech. Praca w Niemczech jako opiekunka to świetne rozwiązanie szczególnie dla kobiet. Praca dla opiekunek w Niemczech jest coraz bardziej pożądana. Wiąże się ona ze zdobyciem nowego doświadczenia w zakresie opieki nad osobami starszymi , większymi zarobkami, a także możliwością podszlifowania języka niemieckiego.

 

Głównym celem firmy Diamedi jest znalezienie opiekunki osób starszych. Opiekunka dla seniora Niemcy powinna posiadać takie cechy jak: empatia, zrozumienie oraz cierpliwość. Dodatkowym atutem jest posiadanie doświadczenia przez opiekuna osób starszych. Opieka osób starszych Niemcy wymaga od zatrudnionego personelu opiekuńczego pełnego zaangażowania. Praca w Niemczech jako opiekunka powinna być wykonywana tak, aby nie tylko osoba starsza była zadowolona, ale również jej rodzina. Priorytetem naszej działalności jest również satysfakcja opiekunów seniorów z pracy w Niemczech na stanowisku opiekuna.

 

Praca opiekunki w Niemczech - takich ofert pracy możemy znaleźć wiele. Warto jednak szukać pracy w Niemczech, jako opiekunka ze sprawdzonych źródeł. Firma Diamedi oferuje pracę na stanowisku opiekunki, na terenie Niemiec od zaraz.

 

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, w zakresie opieki osób starszych. Wiemy, że praca opieka Niemcy bez języka jest trudna do wykonania. Dlatego też oferujemy kursy języka niemieckiego dla przyszłych opiekunów oraz opiekunek, którzy swoją pracę świadczyć będą za granicą.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Agencje pacy dla opiekunek oferują wiele udogodnień dla przyszłych opiekunek Niemcy. Praca dla opiekunki w Niemczech jest bardzo atrakcyjna, szczególnie ze względu na ubezpieczenie. Oferty pracy dopasowane są indywidualnie do opiekunów. Opieka Niemcy bez języka jest możliwa. Niemieckie agencje pracy dla opiekunek wysyłają takie osoby do pracy, do polskiej rodziny.

 

Niemieckie agencje opiekunek osób starszych oferują: stabilną i legalną pracę opieka Niemcy, ubezpieczenie, darmowy przejazd, wyżywienie, zakwaterowanie, premie, dodatki pieniężne oraz wiele innych udogodnień.

 

Jeśli uważasz, że praca Niemcy opiekunka to idealna praca dla Ciebie, to koniecznie skorzystaj z naszych usług.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
facebook