Kursy i szkolenia

Ambicją naszej firmy jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych współpracowników. Aby sprostać temu zadaniu, proponujemy bogaty zestaw kursów oraz szkoleń. W ofercie mamy między innymi kursy językowe na różnym poziomie zaawansowania, poprawiające kompetencje językowe . Systematyczny udział w prowadzonych kursach z całą pewnością przyczynią się do podnoszenia jakości świadczonych przez naszą firmę usług. Staramy się doceniać najaktywniejszych pracowników, proponując atrakcyjne stawki wynagrodzenia.

 

 

Nabór na kolejną edycję kursu językowego

Rozpoczynamy nabór na kolejną już edycję KURSU JĘZYKOWEGO dla opiekunek i opiekunów. Aby ułatwić udział wszystkim zainteresowanym, kursy są prowadzone są we wszystkich naszych oddziałach. Osoby zainteresowane poprawieniem swoich kompetencji językowych zapraszamy do biur w Rybniku i Raciborzu lub prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 539 980 508 lub 883 325 171 w celu ustalenia dogodnych terminów.

 

Organizowane przez nas kursy, prowadzą wykwalifikowani pracownicy firmy Diamedi Opieka LTD , posiadający uprawnienia pedagogiczne i znające specyfikę pracy opiekunek. Aby zwiększyć skuteczność, kurs prowadzony jest zawsze w małych, kilkuosobowych grupach, w oparciu o sprawdzony i dopasowany do zawodu opiekunki program z wykorzystaniem dedykowanego dla nas podręcznika.

 

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

 

50 lekcji języka niemieckiego

Sprawdź
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
facebook