O nas

 

Zespół diamedi

W Niemczech coraz więcej osób starszych potrzebuje opieki. Ci ludzie wolą być w domu, gdzie czują się bardzo wygodnie i bezpiecznie. Aby zagwarantować odpowiednią opiekę, ważne jest, aby zapewnić doświadczonego, kompetentnego i kochającego opiekuna - to jest naszym głównym celem w Diamedi.

 

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych na terenie Niemiec. Swoją działalność prowadzimy od 2008 roku. W ponad dziesięcioletnim okresie działalności nabyliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie pozwalające nam jak najlepiej spełniać oczekiwania klienta. W latach 2008 - 2019 zatrudnialiśmy ponad 1500 opiekunek, a z naszej oferty skorzystało ponad 1000 rodzin.

 

Dlaczego Diamedi?

 

Ponieważ nasz personel opiekuńczy jest zatrudniony na podstawie umowy zlecenia, jest legalnie delegowany, a oprócz formularza A1 otrzymuje także unijną kartę ubezpieczenia zdrowotnego. Ponadto delegowani pracownicy otrzymują godziwe wynagrodzenie zgodnie z ustawową minimalną płacą w Niemczech.

 

Niemieckie agencje opiekunek osób starszych - legalne zatrudnienie

Stabilne i legalne zatrudnienie

Agencje pracy dla opiekunek za granicą - ubezpieczenie

Ubezpieczenie

Opieka nad osobami starszymi Niemcy - Dopasowane oferty pracy opiekunek w Niemczech do kwalifikacji

Dopasowanie ofert pracy do kwalifikacji

Opiekunka osób starszych Niemcy - Wynagrodzenie

Atrakcyjne wynagrodzenie do 2000 EUR

Opiekun osób starszych niemcy - Transport

Pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy

Opiekunka niemcy praca - zwrot kosztów przejazdu

Bezpłatny przejazd w obie strony

Wyżywienie i zakwaterowanie opieka nad osobami starszymi Niemcy

Zakwaterowanie i wyżywienie

Wsparcie koordynatora opiekunki osób starszych w Niemczech

Wsparcie koordynatora w Niemczech

Praca w niemczech opiekunka - premie świąteczne i wakacyjne

Dodatki, premie świąteczne i wakacyjne

Opiekun, opiekunka osób starszych niemcy - Kursy języka niemieckiego

Kursy języka niemieckiego

 

 

Naszym celem jest zagwarantowanie empatycznego, cierpliwego opiekuna z kwalifikacjami zawodowymi. Nasi opiekunowie posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie. Większość naszych opiekunów ma bardzo dobre referencje, które potwierdzają ich wiedzę, zaangażowanie i umiejętności.

 

 

Certyfikaty

Zespół diamedi

Oprócz naszej centrali w Warszawie, która pełni funkcję centrum dokumentacji, na Śląsku w Raciborzu, jest oddział, który min. koncentruje się na rekrutacji personelu opiekuńczego. Odbywają się tutaj rozmowy kwalifikacyjne z opiekunkami i opiekunami oraz kursy pierwszej pomocy i kursy języka niemieckiego. Rzetelnie opracowane i dopasowane do potrzeb podopiecznego profile opiekunek lub opiekunów kierowane są do odpowiedzialnego koordynatora w Niemczech.

 

Ponadto oddział w Raciborzu pełni funkcję administracyjną, gdzie skupiona jest działalność księgowo - kadrowa, przygotowywane są umowy i rozliczenia finansowe oraz wszelka dokumentacja związana z wyjazdem i przyjazdem opiekunek.

 

 

Podchodzimy bardzo indywidualnie do każdego klienta. Naszym priorytetem jest dopasowanie opiekunki do potrzeb podopiecznego pod kątem nie tylko znajomości języka niemieckiego ale przede wszystkim kwalifikacji zawodowych czyli doświadczenia w opiece nad seniorami . To jedno z trudniejszych wyzwań i duża odpowiedzialność, ponieważ musimy połączyć ze sobą dwie zupełnie obce osoby na dobre i na złe, na 24 godziny na dobę, na średnio dwa miesiące.

 

Praca z ludźmi daje nam wiele satysfakcji ponieważ jesteśmy świadomi, iż dajemy radość i czynimy po prostu świat lepszym. Zadowolenie i satysfakcja opiekunów oraz uśmiech na twarzy seniora i wdzięczność w jego oczach daje nam ogromną motywację do jeszcze lepszej pracy.

 

 

Zespół Diamedi

 

 

Krystyna Klimek

Krystyna Klimek

Dyrektor

 

Grażyna Sztomber

Grażyna Sztomber

Główna Księgowa

Monika Kopicka

Monika Kopicka

Specjalista ds. rekrutacji

Anna Cieślik

Anna Cieślik

Specjalista ds. administracji i rekrutacji

Julia Kwaśnica

Julia Kwaśnica

Specjalista ds. rekrutacji

 

 

Kontakt

Racibórz

Ul. Mickiewicza 10A

II piętro, lokale 10,9,8

47-400 Racibórz

rekrutacja

32 410 45 45

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
facebook