Niemieckie agencje pracy dla opiekunek

Niemieckie agencje pracy dla opiekunek

 

Dlaczego warto podjąć pracę w roli opiekuna w Niemczech?

Niemieckie agencje pracy dla opiekunek udostępniają codziennie nowe oferty pracy. Nasi zachodni sąsiedzi w związku z dużą ilością osób starszych i zbyt małą ilością specjalistycznych ośrodków oraz wykwalifikowanego personelu otwarci są na pracowników zza granicy. Nasza firma od 2008 roku zajmuje się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych na terenie Niemiec. W związku z tym poszukujemy odpowiednich osób, które pragną podjąć pracę w Niemczech w roli opiekunów. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu zaufało nam już wiele rodzin oraz opiekunów. Współpraca z rzetelną firmą zagwarantuje Państwu spokój oraz poczucie bezpieczeństwa. Główny powód dla którego warto podjąć prace na stanowisku opiekunki to wysokie zarobki, dzięki którym jesteśmy w stanie poprawić swoją sytuację materialną.

 

Bezpieczne zatrudnienie jako opiekun w Niemczech

Szukając pracy w roli opiekuna mamy do wyboru Niemieckie agencje pracy dla opiekunek oraz oferty pracy, które możemy znaleźć na własną rękę w Internecie. Jednak większą pewność, że zatrudnienie będzie w pełni legalne i przebiegnie pomyślnie, otrzymają Państwo korzystając z usług naszej firmy. Głównym celem Diamedi jest zadowolenie klientów. Zatrudnienie odpowiedniej osoby, jako opiekunka osoby starszej w Niemczech jest naszym kluczowym zadaniem. Wiemy, że pewna posada, załatwienie wszystkich formalności oraz poczucie bezpieczeństwa wpływa na jakość pracy, dlatego nasi opiekunowie mogą liczyć na:

  • stabilne, legalne zatrudnienie,
  • ubezpieczenie zdrowotne, pełne składki do ZUS (emerytalne, rentowe),
  • ofertę dopasowaną indywidualnie do kwalifikacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy,
  • darmowy przejazd w obie strony,
  • zakwaterowanie oraz wyżywienie,
  • wsparcie koordynatora w Niemczech,
  • dodatki oraz różnego rodzaju premie: świąteczne, wakacyjne, za polecenie,
  • kursy języka niemieckiego.

Znajdź legalne zatrudnienie z Diamedi

Jeżeli Niemieckie agencje pracy dla opiekunek lub oferty, które znajdujesz w Internecie nie wzbudzają Twojego zaufania, to koniecznie musisz skontaktować się z nami. Możesz liczyć na nasze doświadczenie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każdego opiekuna wybieramy z dużym zaangażowaniem oraz świadomością odpowiedzialności, która na nas spoczywa. Zależy nam na zadowoleniu klientów oraz opiekunów.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

 

Kontakt

Racibórz

Ul. Mickiewicza 10A

II piętro, lokale 10,9,8

47-400 Racibórz

rekrutacja

32 410 45 45

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
facebook